Başarılar

  • Dikili Belediyesi tarafından 23-24 Eylül tarihlerinde düzenlenen Satranç Turnuvası'nda 1.lik
  • Batubey Satranç&Çiğli Ege Sanat Merkezi tarafından 23-24 Eylül tarihlerinde düzenlenen Satranç Turnuvasında gençler kategorisinde derece... 
  • Judo Federasyonunun düzenlediği 7. Uluslararası Hazırlık Turnuvasında  48 kiloda Türkiye 2 liği. / Haziran 2017
  • Okul sporları artistik cimnastik yıldız erkekler dalında Türkiye 2. liği/ Mayıs 2017
  • Uluslararası Kanguru Matematik yarışmasında Türkiye 1.'si , Türkiye 2.'si , Türkiye 8.'si , Türkiye 35.'si / Mayıs 2017
  • Üstün Dökmen Akademi Yönder Okulları Let's Dub Müsabakaları / Takım Halinde Birincilik / Nisan 2017
  • MEB Okulları arası 4x50 m Karışık Yüzme Bayrak Yarışmasında İzmir 3.lüğü /Haziran 2017
  • İnan Şavkar Jimnastik Spor Kulübü Lig Yarışları / Haziran 2016
  • Orient Express Masal Yazma Yarışması / Türkiye İkinciliği / Haziran 2016
  • Trinity College London Uluslararası Müzik Sınavları / Elemeleri Geçme Başarısı / Mayıs 2016
  • TUDEM Genel Yetenek ve Eğitim Belirleme Sınavı / Beşinci Sınıflar Kategorisi İl Birinciliği / Mayıs 2016
  • MEB Ortaokullar Arası Satranç Turnuvası / Şampiyonluk Kupası / Nisan 2016
  • Türkiye Ritmik Jimnastik Şampiyonası / Minikler Kategorisinde Türkiye İkinciliği / Nisan 2016
  • ÜSED Küçük Ustalar Satranç Turnuvası / Birincilik Ödülü / Nisan 2016
  • Üstün Dökmen Akademi Yönder Okulları Let's Dub Müsabakaları / Takım Halinde Birincilik / Nisan 2016
  • MEB Okullar Arası Artistik Jimnastik Türkiye Şampiyonası / Yıldız Erkekler Türkiye İkinciliği / Mart 2016
  • MEB Okullar Arası Yüzme İl Yarışları / Takım Halinde Altıncılık, Bireysel Kategoride 5 Bronz Madalya / Şubat 2016
  • MEB Okullar Arası Ritmik Jimnastik Türkiye Şampiyonası / Türkiye Şampiyonluğu / Şubat 2016
  • MEB Okullar Arası Satranç İl Müsabakaları / Takım Kategorisinde Altıncılık, Bireysel Kategoride Beşincilik / Şubat 2016
  • MEB Okullar Arası Satranç İl Müsabakaları / Takım Kategorisinde Altıncılık, Bireysel Kategoride Beşincilik / Şubat 2016
  • MEB Okullar Arası Basketbol İl Müsabakaları / Küçük Erkekler Kategorisinde Beşincilik / Ocak 2016
  • MEB Okullar Arası Satranç İl Turnuvası / Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar Kategorisinde Dördüncülük / Ocak 2016
  • Okul Sporları Federasyonu Artistik Jimnastik İl Şampiyonası / Yıldız Erkekler Kategorisinde Şampiyonluk / Ocak 2016
  • MEB Okul Sporları Ritmik Jimnastik İl Müsabakaları / Birincilik Madalyası / Ocak 2016
  • MEB Okul Sporları Ritmik Jimnastik İl Müsabakaları / Altıncılık Madalyası / Ocak 2016
  • Abdullah İlhan Hızlı Satranç Turnuvası / 16 Yaş Kategorisi İkincilik Ödülü / Ocak 2016
  • Water Explorer Projesi / Türkiye Birinciliği ve Dünya Üçüncülüğü
  • Junior Model Birleşmiş Milletler Kulübü (JMUN) / Başarı Sertifikası Ödülü / Aralık 2015
  • Türkiye Ritmik Jimnastik Şampiyonası / Minikler Kategorisinde Şampiyonluk / Aralık 2015
  • İzmir Yaş Grupları Satranç Turnuvası / İkincilik Madalyası / Kasım 2015
  • Ritmik Jimnastik Kulüplerarası minik Grupları Yarışları / Grup Birincisi / Ekim 2015
  • Uluslararası Ritmik Jimnastik Turnuvası Nevi Saladze Cup / Çember Aletinde İkincilik Ödülü / Ekim 2015
  • Çeşme Açık Satranç Turnuvası / 3 Birincilik, 1 Üçüncülük Madalyası / Haziran 2015
  • Uluslararası Eko Okullar Programı / Yeşil Bayrak Ödülü / Haziran 2015
  • Türkiye Okullar Arası Artistik Jimnastik Yarışları / 1 Şampiyonluk, 2 İkincilik, 1 Dördüncülük ve 1 Yedincilik Ödülü / Haziran 2015
  • MEB Okullar Arası İlk Yarışları / Minikler Kategorisinde Üçüncülük / Haziran 2015
  • Torbalı Belediyesi Satranç Turnuvası / C Yıldızlar Kategorisinde Şampiyonluk Ödülü / Mayıs 2015